Naše vize je jednoduchá. Poskytovat lidem kvalitní služby, díky kterým prodají svou nemovitost  bezpečně a za vyšší cenu, než by si ji prodali sami. Neustále se proto vzděláváme a zdokonalujeme naše znalosti, aby nezůstalo jenom u prázdných slov. Zároveň si zakládáme na otevřeném a férovém jednání. Zjistěte si, co o nás napsali naši klienti.

Věříme, že když bude náš zákazník spokojený i my budeme spokojeni.

Společnost Experti na reality s.r.o. založil zkušený profesionál Adam Gombos, který na realitním trhu působí od roku 2000. Má za sebou stovky prodaných nemovitostí a spokojených zákazníků. Více informací o Adamovi se dozvíte zde.

Moc dobře si uvědomujeme, že lidé se rozhodují mimo jiné i na základě důvěry. Proto vám přinášíme i informace o nás prostřednictvím našich příběhů.

Adam Gombos

Díky osmnáctiletým zkušenostem na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a výhodně.

Když jsem na jaře roku 2000 zakládal v Havířově vlastní realitní kancelář, realitní trh vypadal úplně jinak než dnes. Internet byl na začátku a vrcholem byla černobílá tištěná inzerce většinou bez fotografií.

Kvalitní vzdělávání v oboru nebylo běžně dostupné. Učil jsem se za pochodu od právníků, daňových poradců a dalších odborníků, se kterými jsem spolupracoval.

Celý příběh