O nás

Stojíme o spokojeného zákazníka, který nás bude doporučovat. A naše cesta k němu vede přes důkladnou znalost realitního trhu, komunikační a prodejní dovednosti a zejména férový a vstřícný přístup. 

Společnost Experti na reality s.r.o. založil zkušený profeionál Adam Gombos, který na realitním trhu působí od roku 2000. Více informací o Adamovi si můžete přečíst níže.

Uvědomujeme si, že lidé se mimo jiné rozhodují i na základě důvěry a sympatií. Proto vám přinášíme i informace o nás makléřích. 

Naše příběhy

Adam Gombos

majitel kanceláře a realitní makléř

Když jsem na jaře roku 2000 zakládal v Havířově vlastní realitní kancelář, realitní trh vypadal úplně jinak než dnes. Internet byl na začátku a vrcholem byla černobílá tištěná inzerce většinou bez fotografií. 

Kvalitní vzdělávání v oboru nebylo běžně dostupné. Učil jsem se za pochodu od právníků, daňových poradců a dalších odborníků, se kterými jsem spolupracoval. Pokračování příběhu zde

Michal Galgonek

realitní makléř

Ahoj, jmenuji se Michal Galgonek a jsem realitním makléřem ve společnosti Experti na reality.

Celý život preferuji osobní setkání, přesto bych se Vám aspoň takto, v pár větách, představil.

Většinu svého profesního života jsem zasvětil sportu. Byla to krásná životní etapa, která mi dost přinesla, ale také trochu vzala. Pokračování příběhu zde.